Варто почитати
Книга молодого українського письменника, автора історичних романів Богдана Коломійчука «Моцарт із Лемберга» знайомить із життям і музичною творчістю молодшого сина видатного композитора Вольфганга Амадея Моцарта – Франца Ксавера.
«Огненне коло» має підзаголовок: «Повість про трагедію під Бродами». 1944 року на Львівщині біля міста Броди в бою з Червоною Армією загинуло близько чотирьох тисяч вояків дивізії СС «Галичина». До цього часу ми не знаємо всієї правди про військові формування в Україні за часів Другої світової війни.
Сучасний містичний український нуар, який він?
Пропонуємо вашій увазі книгу "Андрія Кокотюхи "Чорна мітка".
Чи можна повністю вивчити Україну? Чи можна побувати у кожному її куточку і бути впевненим, що ти її знаєш? Здається, відповідь очевидна — ні!
Людський мозок досі залишається найцікавішим та найскладнішим об’єктом у Всесвіті. Видатні нейробіологи та фізики не припиняють досліджувати його дивовижні властивості, адже до цього часу вони до кінця не вивчені. Чи зможуть наукові досягнення дати нам суперздібності, які бувають у героїв коміксів: суперсилу, суперчуття, супервміння?
«Цей світ схожий на загадку, – несподівано подумав я, – загадку, відповідь на яку всього лише на звороті сторінки, але перегорнути її несила, до того ж – страшно».
Георгій Лащук, молодий випускник юридичного факультету, прибуває нічним потягом до поліського містечка Стара Вишня. Проте знайомство з містом виявляється моторошним. На його руках помирає провідниця потяга Людмила. Пізніше знаходять мертвою іншу дівчину, Нілу Трачук. Юнак відчуває, що тут відбувається щось дивне і жахливе.
Презентуємо крутезну збірку історій-«пишалок», як її назвали автори проєкту «Наші». Вона про 80 особистостей, 80 доль, 80 шляхів. Вона про невідомі або маловідомі широкому загалу нашого суспільства людей, винаходи та місця, якими варто пишатись українцям. Цього разу тут нема Лесі Українки, Шевченка чи Грушевського. Ці історії справді вас здивують!
Друзі, сьогодні представляємо другу книгу з серії "НАШІ". Знайомтесь: "Наші. Інженерна історія України" від Олени ШУЛЬГИ з прекрасним художнім оформленням від команди українських ілюстраторів.
Кожен з нас проживає своє життя, як вміє, адже жодних універсальних методів, як бути щасливим, досі не винайдено.
Дехто просто пливе за течією. У когось багато що викликає внутрішній протест та спротив, та жодних дій для змін не відбувається. Хтось прийняв свої помилки і негаразди так само, як досягнення та радість, й крокує далі по життю з ЛЮБОВ’Ю. Любов’ю до себе, ближніх і просто знайомих, до подій та щоденних дрібничок, до ЖИТТЯ.
Кожен новий ранок пропонує нам зробити вибір: мислити позитивно чи негативно. Позитивне мислення додає наснаги, адже справжня позитивна енергія, наче «добрий вірус», заражає наше оточення: колег, друзів, клієнтів.
Колись Джордж був спроможний подолати будь-яку перешкоду, але зараз він почувається спустошеним та «знеструмленим», ніби в нього сіла батарейка. І саме спущена шина автомобіля стала поштовхом для кардинальних змін у його житті.