Спільнота Research4Life надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів для українських установ. З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на порталі «Research4Life» як країна Групи А (вільний доступ), що триватиме до кінця 2024 року.

 

Такі потужні видавництва як Royal Society of Chemistry, Nature, Wiley, Elsevier, Wolters Kluwer, Edinburgh University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, Emerald, BioOne, IOS Press та ін. виявили бажання підтримати Україну у цей нелегкий час.

Наразі маємо доступ до величезної кількості видань через платформу Research4Life. 

Це майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Переглянути перелік доступних публікацій можна, обравши країну та категорію установи.

На початку року до проєкту Research4Life приєдналося ще одне наукове видавництво - Edinburgh University Press (EUP), яке спеціалізується на публікаціях книг та журналів з гуманітарних та соціальних наук. Завдяки цьому партнерству розширюються ресурси Research4Life в різних галузях гуманітарних та соціальних наук, таких як літературознавство, лінгвістика, філософія, політологія, історія, кіно та медіадослідження, право та інше. Відтепер ЗВО та наукові установи України мають доступ до 62 видань цього видавництва через платформу Research4Life.

 

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців.

Увесь контент платформи складається з п'яти колекцій:

  • Hinari – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі охорони здоров'я
  • AGORA – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі сільського господарства
  • OARE – колекція, яка включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.
  • ARDI – колекція, що об'єднує дослідження про наукові розробки та інновації
  • GOALI – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.
 

Щоб отримати логін і пароль, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв'яжіться з нашими консультантами.

Контакти: 

 

Наталія ДудченкоНаталія Дудченко

Завідувач сектору

  +38 (0542) 66-17-60

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  Навчально-науковий Медичний Інститут, вул. Санаторна, 31, м. Суми, 40018

____________________________________________

 

Інна Пільтяй

Головний бібліотекар

  +38 (0542) 68-79-29

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  Бібліотека Сумського державного університету (БІЦ-213)

вул. Харківська, 116, м. Суми, 40007

 

 
Використання ресурсу вимагає обов'язкового дотримання наступних умов:
 
  1. Не дозволяється поширювати та/або передавати третім особам логін/пароль доступу до ресурсу.
  2. Повні тексти документів (статті, книги, розділи тощо) можуть бути роздруковані або збережені тільки для особистого використання з навчальною та дослідницькою метою.
  3. Не дозволяється систематичне завантаження документів або результатів пошуку, зокрема з використанням роботів. У разі недотримання вимог цього пункту, доступ до ресурсу буде припинено для усієї установи.
  4. Не дозволяються передавати документи третім особам ні в електронному, ні в друкованому вигляді.
  5. Не дозволяється комерційне використання результатів досліджень.

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua