Ідентифікатор автора Researcher ID, створений в 2008 році та пов’язаний із базою даних Web of Science (WoS), був однією з перших спроб призначення алфавітно-цифрових кодів дослідникам з метою їх упізнання та ототожнювання.
У 2019 році ідентифікатор було інтегровано в платформу Publons, теж пов’язану з WoS, з метою зробити експертну діяльність науковця також видимою в профілі.
З середини серпня 2022 року профілі Publons було перенесено до WoS.
Нове покоління профілів дослідників Web of Science Researcher ID об’єднує найкращі функції Publons і ResearcherID та дозволяє редагувати та керувати профілем з однієї платформи замість того, щоб робити це з двох.
Зараз профілі автоматично генеруються Web of Science. При вході в Publons, Вас буде автоматично перенаправлено на сторінку Web of Science як єдину точку входу, де Ви зможете увійти за допомогою тих самих паролів, які використовували раніше.
Ваш профіль зберігає всі функції та раніше занесену інформацію, але презентується в новому вигляді.
Завдяки оновленим профілям дослідники можуть:
- Отримати визнання за свої наукові внески, експертні оцінки та роботу з редагування журналів.
- Бути поміченими спонсорами та потенційними співавторами, продемонструвавши свої наукові надбання в надійній базі даних.
- Відстежувати цитування робіт через автоматичні сповіщення.
- Переглядати повну картину впливу цитування за допомогою візуалізації та географічної карти цитування.
- Зекономити час і ресурси за допомогою синхронізації з ORCID.
Нагадуємо, що на сайті бібліотеки розміщені How-To Профілі дослідників, де ви знайдете відповіді на питання щодо створення та підтримки авторських профілів у базах Scopus, Web of Science, Google Scholar та ін.
У разі виникнення питань щодо створення авторських профілів – звертайтесь до наших консультантів.