Дата публікації:
25 травня 2021
Кількість переглядів:
620
Поділитися:

Ми все частіше чуємо і використовуємо слово «ґендер». Це модне слово? Чи вимога сучасності?

Жінки в усьому світі часто отримують менші можливості, ніж чоловіки, - в освіті, кар’єрі, політиці. І багато країн, в тому числі й Україна, використовують ґендерний підхід у державному управлінні для забезпечення ґендерної рівності.

Одним з ефективних інструментів для досягнення ґендерної рівності є ґендерно орієнтоване бюджетування, що враховує потреби різних груп жінок та чоловіків при розподілі фінансових ресурсів.

В рамках проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» Бібліотека СумДУ отримала книги про ґендерну політику держави. У виданнях представлені результати ґендерного бюджетного аналізу програм, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів у різних галузях освіти та культури. Книги містять актуальну інформацію про вплив пандемії на жінок і чоловіків в сферах зайнятості, соціального захисту, домашнього насильства, охорони здоров’я та ін.

Сумський державний університет активно підтримує державну ґендерну політику. На базі університету працює громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», діяльність якої спрямована на втілення ґендерної рівності в усі сфери життя.

0 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua