Україна та світ | Освітній дайджест | 21 червня 2022
НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ
Оновлений Цифровий хаб у Бібліотеці СумДУ. Уже понад 2 роки Бібліотека СумДУ є офіційним хабом Національного проєкту Освітньої онлайн-платформи «Дія.Цифрова освіта». І зараз, відповідаючи новим запитам сьогодення, вона продовжує модернізувати власні простори і запрошує завітати до оновленого Цифрового хабу Бібліотеки СумДУ у коворкінг "Універ-CITY" (БІЦ-405).
Новий випуск Наукового дайджесту від Бібліотеки СумДУ пропонує новини у сфері наукових інновацій, наукометричних досліджень, відкриттів і розробок, які відбулися в Україні та за її межами.
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВИКЛАДАЧАМ
The number of users on various social media networking sites has increased incessantly. The versatile nature of social media can also contribute to uplifting and revolutionising the educational system. On condition, we learn how to draw the most advantage from it. Here are some of the few ways how the role of social media in education has proven to be so efficient.
23-24 червня 2022 року у гібридному форматі відбудеться Українсько-Баварська конференція з цифрової освіти. Планується обговорити використання сучасних цифрових інструментів та концепцій в освіті, обмінятись досвідом. Організатори: Університет Байройта, проєкт Learnopolis+.
ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Цьогоріч долю декого з абітурієнтів при вступі можуть вирішувати не лише результати НМТ, але й мотиваційний лист. На сайтах університетів починають з’являтися критерії оцінювання мотиваційних листів.
Уряд знизив вступний поріг для вступу у медичні університети до найнижчого за всю історію: 100 балів ЗНО. Що це значить для освіти та країни?
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти схвалило Рекомендації для експертів із розгляду внутрішньої політики і процедур забезпечення академічної доброчесності та зовнішньої оцінки їх якості. Над Рекомендаціями працювали команда проєкту Academic IQ та експерти Володимир Бахрушин та Артем Артюхов в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».
ВИКЛИКИ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Єврокомісія опублікувала практичні рекомендації для влади та закладів вищої освіти країн ЄС для забезпечення швидкого й гнучкого визнання кваліфікацій та дипломів українців. Це дозволить спростити перевірку документів про освіту та подолати проблему мовних бар’єрів, з якою стикаються спеціалісти країн ЄС, перевіряючи документи українською.
Чи була корисною для Вас інформація?