Для молоді
– під час курсу ви дізнаєтеся, як жити з турботою до довкілля, що таке вуглецевий слід та чому зміна клімату вас стосується. Зрозумієте, чому краще споживати сезонні та локальні продукти й на які маркування варто звертати увагу в супермаркеті. Дізнаєтеся, які пакування є найбільш екологічними, і про лайфхаки, які дозволяють викидати менше продуктів у смітник. Одинадцять кроків, які змінять ваше життя на краще і дозволять зберегти нашу планету. Серіал наповнений цифровими інструментами та мобільними додатками, які допоможуть вам опанувати ваші нові екологічні звички.
Серіал складається з 11 серій, тривалістю – 7-15 хвилин.
– з курсу ви дізнаєтесь, як зняти перші симптоми посттравматичного стресового розладу.
- розуміти, що таке ПТСР
- Знати, як попередити ПТСР
- Розпізнати основні симптоми ПТСР
- Знати, як впоратися з почуттям провини
Серіал складається з 14 серій, тривалістю 8-10 хвилин.
Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в рамках ініціативи першої леді України з розробки Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.
Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних – ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах.
- звільнитися від стресу та напруги;
- допомогти дітям пережити негативні емоції;
- навчитися працювати з негативними думками;
- владнати непорозуміння з близькими;
- пережити психологічну травму та горе.
Курс Міністерства цифрової трансформації України створено спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.
– в освітньому курсі розглянуто базові поняття програмування – класи, змінні, списки та інше. Ці знання будуть корисними для будь-якої мови програмування. Складні поняття пояснені через зрозумілі метафори та історії. Курс спрямований на те, щоб довести, що програмувати може кожен. Остання серія – це практичні поради від досвідчених програмістів про те, як знайти роботу після навчання. А ще поговоримо, чи має значення CV, та дізнаємось, що для програміста важливіше – soft чи hard skills. У практичних завданнях курсу кожен зможе написати свій перший код. Реалізація практики буде можлива за допомогою безплатного сервісу. Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.
Серіал складається з 10 серій, тривалістю – 6-15 хвилин.
Робота з емоційним вигоранням – серіал створено для того, щоб допомогти українцям розібратися зі складними емоціями та напрацювати техніки для стабілізації свого психологічного стану. Під час повномасштабної війни наші звичайні емоційні реакції загострилися, а хронічні стани — як-от утома чи вигорання — поглиблюються.
- знати, як впоратися з почуттям провини;
- розуміти, як працювати з психологічною втомою;
- розрізняти стадії стресу;
- знати, як впоратися з почуттям безсилля;
- розуміти, як подбати про своє здоров'я;
- розуміти наслідки роботи на виснаження.
Серіал складається з 15 серій, тривалістю – 5-11 хвилин.
Курс Мінцифри створено за сприяння Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та за підтримки проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції Embassy of Sweden in Kyiv.
Фінансовий сенсей – освітній курс розглядає реальні важливі життєві ситуації: як планувати бюджет та заощаджувати, відкласти кошти та накопичити на омріяну річ, як користуватись кредитним лімітом і не сплачувати відсотки, як вберегти свої кошти від кібершахраїв і управляти своїми грошима онлайн у будь-якому куточку світу та ще багато цікавих банківських інсайтів. Вміння управляти особистими фінансами – запорука фінансової свободи та незалежності молодої людини. Під час курсу блогер разом зі слухачами експериментує, ділиться досвідом і дізнається нове про фінанси.
Серіал складається з 8 серій, тривалістю – 5-10 хвилин.
Курс Міністерства цифрової трансформації України в партнерстві з Національним банком України та банком ПУМБ.
Цифрова журналістика – освітній серіал навчить журналістів новим цифровим навичкам та роботі з інструментами, які економлять час і ресурси. Курс розрахований на молодих журналістів та світчерів. Має на меті показати поєднання золотих стандартів журналістики, механіки щоденної роботи та перелік інструментів, якими найбільше користуються. Ви дізнаєтесь про інструменти для збору інформації, найпоширеніші формати подкастів, журналістику даних, сторітелінг, особливості роботи з соцмережами, медіаграмотність.
Серіал складається з 7 серій, тривалістю – 10-15 хвилин.
Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Інформаційний партнер — інтернет-видання Українська правда.