Періодичні видання. Бази даних

 

Реєстр наукових фахових видань України

 

Передплачена періодика

 

Назва видання (ISSN)
Періодичність
Місце збереження

Альманах права (ISSN 2524-017X, Категорія Б)
1 раз на рік

Електронне видання


Альманах міжнародного права (ISSN 2313-5174, Категорія Б)
2 рази на рік

Електронне видання


Щоквартально

Електронне видання


2 рази на рік

Електронне видання


Інтелектуальна власність в Україні (ISSN 2608-6422, Без категорії)
Щомісяця

Центр науково-технічної і економічної інформації

БІЦ 407


Економіка. Фінанси. Право (ISSN 2409-1944, Категорія Б)
Щомісяця
Електронне видання

Щомісяця

Електронне видання


Медичне право (ISSN 2518-7724, Категорія Б)
2 рази на рік

Електронне видання


Наука і правоохорона (ISSN 2072-8670, Категорія Б)
Щоквартально
Електронне видання

6 разів на рік

Електронне видання


2 рази на рік

Електронне видання


6 разів на рік

Електронне видання


Офіційний вісник України (Без категорії)
2 рази на тиждень
Бібліотека БІЦ 305

Право і безпека (ISSN 2617-2933, Категорія Б)
Щоквартально

Електронне видання


 
Правові новели (ISSN 2663-5631, Категорія Б)
3 рази на рік

Електронне видання


Порівняльно-аналітичне право (ISSN 2524-0390, Нефаховий)
6 разів на рік

Електронне видання


Щоквартально

Електронне видання


2 рази на рік

Електронне видання


Форум права (ISSN 1995-6134, Категорія Б)
5 разів на рік

Електронне видання


Щоквартально

Електронне видання


Часопис українського судочинства (Без категорії)
6 разів на рік
Електронне видання

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судочинства

КЗ 221


2 рази на рік

Електронне видання


Періодичні видання СумДУ


Правові горизонти (ISSN 2519-2353 СумДУ, Категорія Б)
6 разів на рік

Електронне видання


Законодавство України. Документи Верховної Ради України; Президента України; Кабінету Міністрів України; органів вищої судової гілки влади України; міністерств і відомств, що зареєстровані в Міністерстві юстиції; міжнародні документи.

Закони усіх країн світу – база містить повні тексти законодавчих актів усіх країн світу.

Нормативно-правові документи Уряду України

Офіційні документи Президента – Укази та розпорядження Президента України.

Єдиний державний веб-портал відкритих даних – нормативні і правові акти, інформаційні ресурси та інша корисна інформація.

Єдиний державний реєстр судових рішень  автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень. До Реєстру вносяться судові рішення Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних та місцевих судів - вироки, рішення, постанови, накази, ухвали, окремі ухвали (постанови) суду, що ухвалені (постановлені) судами у кримінальних, цивільних, господарських справах, у справах адміністративної юрисдикції, у справах про адміністративні правопорушення, крім судових рішень, які містять інформацію, що є державною таємницею.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Консультант  сукупність нормативно-правових, розпорядчих документів центральних органів державної влади України, міжнародних договорів, коментарів, дайджестів, форм та бланків типових документів тощо.

МЕГА-НАУ – професійна правова система. Були випущені системи НАУ з базами законодавства в перекладах російською та англійською мовами, з базою судових рішень – МЕГА-НАУ, МЕГА-Прецедент, НАУ-Експерт. Сьогодні правові системи НАУ мають заслужену репутацію, як надійний довідковий та аналітичний інструмент для юристів та інших фахівців, що використовують в роботі законодавство України – керівників підприємств, бухгалтерів, кадровиків тощо.

Протокол – інформаційно-правовий ресурс, створений з метою юридичної допомоги населенню України та розвитку правової культури в суспільстві. Меню: юридичний каталог, юридична дискусія, цікаві судові рішення, юрвідео, інтерв’ю, консультації, новини.

Юрист НГО. На сайті Програми правової підтримки організацій громадського сектору України висвітлюється діяльність українських громадських неурядових організацій та проводяться безкоштовні online консультації юриста. Сайт містить правові видання, рішення суддів, базу законодавства, архів матеріалів та ін.

The Central European Journal Of Social Sciences And Humanities (CEJSH)  електронна база даних з відкритим доступом, що публікує англійські реферати статей та оглядів, що з'являються переважно національними мовами в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам в Чеській Республіці, Угорщині, Польщі, Словацькій Республіці, а також в Боснії та Герцеговині, Естонії, Латвії, Литві, Сербії, Словенії та Україні.

Gallica – одна з найбільших франкомовних електронних бібліотек світу (з 2007 року збільшується на 100 000 назв у рік), її основу складають фонди Національної бібліотеки Франції. Багато вільних творів, переважно французькою, можна завантажити у форматі PDF.

Journals4Free – портал журналів відкритого доступу. Понад 7000 назв академічних журналів! Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.

ScienceDirect – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier. Колекція містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників. Анотації більшості статей знаходяться у вільному доступі. Доступ до повного тексту статті вимагає передплати.

UNdata  об’єднує основні бази даних Організації Об'єднаних Націй. Система UNdata містить бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують понад 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, Human Development, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, National Accounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також Millennium Development Goals indicator.


Інтернет-ресурси

 

DANS (Data Archiving and Networked Services) – електронний архів та сервісна організація з архівування даних та мережних послуг. Архів об’єднує колекції з мистецтва, гуманітарних і соціальних наук, охорони здоров'я та ін. DANS створена інститутом Нідерландської Королівської академії мистецтв і наук, підтримується Урядом Нідерландів (KNAW) та Організацією з наукових досліджень (NOW).

The Free Library  ресурс пропонує безкоштовні повнотекстові версії класичних літературних творів від сотень відомих авторів, біографії, зображення. Нещодавно Вільна бібліотека була розширена, щоб включити масивну колекцію періодичних видань із сотень провідних публікацій, що стосуються бізнесу та фінансів, комунікацій, культури, охорони здоров'я, гуманітарних наук, права, політики, технологій та соціальних наук.

Central and Eastern European Online Library (CEEOL) – провідна online бібліотека престижних наукових ресурсів з гуманітарних та соціальних наук Центральної та Східної Європи.

SocArXiv – безкоштовний архів препринтів із соціальних наук. В архіві представлено матеріали з гуманітарних наук, освіти, права, соціальних наук. Автори можуть завантажити сюди препринт або постпринт своєї статті.  Всі завантаження проходять премодерацію та стають загальнодоступними для пошуку на наступний день після завантаження. В опублікований матеріал можливо з часом вносити виправлення, якщо стаття була опублікована та відредагована після рецензування, замінивши файл, опис, ключові слова, тощо.

Безкоштовна бібліотека для студентів – містить тексти підручників, в т.ч. з питань права, політики, державного управління.

Права людини – онлайн бібліотека Харківської правозахисної групи.


Відкриті навчальні матеріали

 

EdEra – освітній проєкт, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту та рішень для платформ онлайн-навчання.

Prometheus – громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) з безкоштовним онлайн-доступом до найкращих навчальних курсів університетського рівня.

ВУМ on-line  освітній проєкт, який поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери.


Організації

 

Гаазька конференція з питань міжнародного приватного права (Hague Conference on Private International Law) – міжурядова організація, що здійснює роботу з прогресивної уніфікації норм міжнародного приватного права.

Всесвітня асоціація юристів (World Jurist Association) – міжнародне об'єднання юристів. Засноване для розвитку міжнародного співробітництва в галузі юриспруденції.

Міністерство юстиції України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної правової політики.

Міжнародна комісія юристів (International Commission of Jurists)  – недержавна організація, що працює в сфері міжнародного права, прав людини і міжнародних стандартів системи правосуддя.

Асоціація адвокатів України  створена на засадах професійної належності та об’єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації. Асоціація утворюється та діє із всеукраїнським статусом. Діяльність Асоціації поширюється на територію всієї України.

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

Європейська асоціація студентів правa – міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студенів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи.

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України  створений з метою поглибленої і всебічної розробки проблем, що набули особливого значення з проголошенням незалежності України. Йдеться про сучасну динаміку політичних інститутів і процесів, співвідношення політики і етнонаціональних відносин, необхідність вироблення нових парадигм етнонаціонального розвитку, запобігання конфліктності в етнонаціональній сфері, моделювання оптимальних варіантів етнополітики, технології управління сферами політичних і міжетнічних відносин, здійснення експертизи законопроектів, державних і недержавних програм розвитку в різних сферах суспільного життя.

Лабораторії законодавчих ініціатив – провідний аналітичний центр України, який засновано за ініціативи випускників Національного університету "Києво-Могилянська академія" і сприяє утвердженню демократичних цінностей, розвитку політичної культури та правової свідомості громадян і політиків, розповсюдженню кращих світових практик для формування ефективних державних інституцій, сприяння євроінтеграційному вектору розвитку України.

Мережа правового розвитку – коаліція громадських організацій, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Місія організації: посилюємо правові можливості, захищаємо права і свободи людини, розвиваємо громади.

Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України  науково-дослідна установа, підпорядкована Президентові України.

Права людини – правозахисна організація зі сприяння розбудови правової держави і становленню громадянського суспільства на засадах принципу верховенства права, захисту конституційних та міжнародно-визнаних прав, свобод, та законних інтересів громадян, надання правової допомоги, а також сприяння у поліпшенні екологічної ситуації в Україні.

Союз юристів України – всеукраїнська добровільна громадська організація, що об’єднує діячів правової сфери України. Головною метою Союзу є сприяння юристам України в задоволенні і захисті своїх професійних та соціальних інтересів, розвитку їх громадської активності, участі в розробці та реалізації державної правової політики. На добровільній основі та заради спільної мети в одну організацію об’єдналися судді й прокурори, працівники правоохоронних органів і органів юстиції, науковці і викладачі права, службовці органів державної влади і управління, нотаріуси, адвокати, юристи громадських організацій та інші.

Східноукраїнська наукова юридична організація – міжрегіональне громадське об'єднання, створене на добровільних засадах юристами, що займаються науково-дослідницькою діяльністю в галузі права. Основна діяльність організації спрямована на вирішення наукових та практичних проблем, пов'язаних з правовим регулювання суспільних відносин в Україні на національному та регіональному рівні.

Українська асоціація прокурорів – всеукраїнська громадська організація, метою якої є захист законних прав та інтересів своїх членів, які працювали чи працюють в органах прокуратури України та активна підтримка авторитету та позитивного іміджу прокуратури і прокурорів в Україні і за її межами; сприяння здійсненню завдань прокуратури, як органу, діяльність якого спрямована на утвердження верховенства права, зміцнення правопорядку.

Українська Гельсінська спілка з прав людини  сприяє розвитку гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху. Її діяльність, проекти, цілі та інші корисна інформація щодо її роботи та співпраці, доступна на її офіційному сайті.

Центр суддівських студій – міжнародна благодійна організація, сприяє проведенню судової реформи в Україні, поширенню правових знань серед населення для втілення в життя принципу всебічної правової поінформованості суспільства та формування високої правової культури громадян України. На сайті розміщені посилання на світові правові ресурси.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua