- Дата події: 2022-01-27
- Цільова аудиторія: Усі бажаючі
- Місце проведення: Online
- Тематика: Навчання, Професійний розвиток
Відкрито реєстрацію на конкурс AllStartup Weekend, участь в якому надає активним українцям можливість створити свій бізнес.
Найбільш талановиті учасники зможуть пройти 6-місячну програму, де будуть об’єднані у команди (будуть сформовані стартапи). Менторська підтримка під час програми допомагає молодим компаніям розробити бізнес-модель та підготуватися до інвестицій на ранній стадії. За результатами відбору стартапи отримають інвестиції від 100 тисяч євро.
Конкурс AllStartup Weekend проводиться у форматі хакатону — заходу, під час якого фахівці з різних областей об’єднуються у команди та вирішують певні завдання протягом обмеженого терміну. Його організовує іспанський інкубатор талантів Demium, який спеціалізується на інвестуванні початківців-підприємців (інвестиції на стадії до організації команди (pre-team) або до виникнення ідеї (pre-idea). З 2020 року ним було створено інвестиційний фонд на €50 млн з метою полегшити для стартапів доступ до фінансів та прискорити їхнє зростання.
Процес відбору складатиметься з серії інтерв’ю з командою Demium в онлайн та офлайн режимі. До участі в конкурсі запрошуються як індивідуальні кандидати, так і команди. З індивідуальними кандидатами, які хочуть створити новий проєкт або долучитися до команди, буде обговорений їхній бекграунд, попередній досвід, готовність створити власну компанію. Кожна команда буде оцінюватися на основі її складу, ідеї, прогресу та спроможності створити продукт, який відповідатиме попиту на ринку.
Найкращі кандидати візьмуть участь у триденному AllStartup Weekend. Під час воркшопів його учасники здобудуть навички з формування бізнес-плану та його реалізації. За підтримки менторів кожна команда презентує свій проєкт представникам Demium.
Переможці AllStartup Weekend візьмуть участі у 6-місячній інкубаційній програмі, яка проводитиметься в онлайн та офлайн режимі.
Участь у конкурсі надає можливість індивідуальним підприємцям і технічним спеціалістам стати співзасновниками стартапу, в якому вони зможуть реалізувати свій потенціал. Люди, які мають власну ідею для бізнесу, отримають шанс створити команду, щоб побудувати свій бізнес.
Зареєструватись для участі у конкурсі можна через лінк.
Крайній термін подання заявок — 28 січня 2022 року.
«Ми вважаємо, що Україна — надзвичайно перспективний ринок, оскільки тут є дуже велика кількість талановитих підприємців і спеціалістів. Вони мають на своєму шляху значну кількість перешкод, які заважають досягти успіху. І наше завдання допомогти їм подолати труднощі», — говорить СЕО Demium Монте Девіс.
Протягом 2021 року за допомогою конкурсу українці створили низку стартапів. З них 6 вже отримали інвестиції. Серед них платформа DrugCard для автоматичного моніторингу медичної літератури, яка допомагає фармацевтичним компаніям знизити витрати, оптимізувати процеси та забезпечити відповідність нормам фармаконагляду, залучила для свого розвитку 255 тисяч євро від партнерського фонду Demium та фармацевтичної компанії «Фармак». Фінтех-стартап elKYC, який дозволяє будь-якому бізнесу верифікувати та провести онлайн-онбординг клієнтів за допомогою сканування документів і проведення захищених відеодзвінків, отримав 100 тисяч євро інвестицій від Demium та 25 тисяч доларів гранту від Ukrainian Startup Fund. Ще один стартап закрив pre-seed раунд у 100 тисяч євро.
Demium — іспанський інкубатор, який працює разом з компанією-інвестором та інвестує у таланти, заснований у 2013-го року у Валенсії, Іспанія. Його ціллю є підтримка найкращих професіоналів у реалізації їх успішних проєктів з виключно цифровою та технологічною складовою. У листопаді 2020-го року розпочала роботу компанія з управління активами Demium з першим фондом у розмірі 50 млн євро для інвестування у більш ніж 75 стартапів на рік на ранній стадії розвитку (pre-seed / seed). Demium — один з найбільш активних венчурних фондів Європи, що вже проінвестував у такі українські стартапи як Recoshelf, elKYC, DrugCard, Beholder та Clean Drops. Компанія представлена у п’яти країнах: Іспанії, Португалії, Греції, Україні та Польщі.